Appartement te koop in Moncada, Valencia

Ref. 1079 100 m2 4 1
verkoop: 199.990 
vorige verkoop: 204.990 €
Appartement te koop in Moncada, met 100 m2, 4 kamers en 1 badkamers, Lift en Airconditioning.

Huurindex

Verkoopprijs 199.990 €
Prijs/m² 2.000
Bebouwd 100 m2
Nuttig 93 m2
Slaapkamers 4
Badkamers 1
Oriëntatie OESTE
Lift
Airconditioning
Energiescore In proces